Kamila
Kamila Jakubowska

Współautorka ebooka LEPSZA TY. Moja prawa ręka w podejmowaniu ważnych decyzji. Kamila zajmować będzie się warsztatami, projektami, przyszłymi obozami typu Fit camp , aby ich jakość była na najwyższym poziomie. Odpowiednie i wyjątkowe miejsca obozów, przepyszne zdrowe jedzenie oraz współpraca z innymi firmami to wszystko będzie na jej barkach. Na co dzień Kamila jest kierownikiem BHP więc bezpieczeństwo na moich obozach będzie również na najwyższym poziomie. Przyszła Trenerka Fitness

Maciej
Maciej Burzyński

Magister fizjoterapii. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. W trakcie studiów nabywałem pierwsze doświadczenie w pracy z pacjentami jako fizjoterapeuta. Dzięki uczestnictwu w zawodach sportowych jako wolontariusz, a także pracy wolontariackiej w różnych placówkach zdobywałem doświadczenie oraz nabywałem umiejętności w pracy z pacjentami z wieloma dysfunkcjami narządu ruchu.

Mateusz
Mateusz Mrowiński

Certyfikowany trener personalny. Pasję do sportu łącze z obowiązkami dnia codziennego, będąc tatą wiem jak ciężko jest znajdować balans oraz motywacje do codziennych obowiązków i sportowego trybu życia. Specjalizuję się w treningach siłowych, funkcjonalnych oraz medycznych. Wraz we współpracy z naszym fizjoterapeutą pomagam swoim klientom wrócić do pełnej sprawności po przebytych kontuzjach. Większość moich podopiecznych to ludzie ze schorzeniami układu ruchu.