Metamorfozy

Gdy spotykam się z moimi podopiecznymi po raz pierwszy, zazwyczaj mają oni ograniczoną wiarę w swoje możliwości. Często trafiają do mnie z bagażem nieprzyjemnych doświadczeń.

Zdarza się, że słyszę od nich: „nie widzę tego”.

Wiesz, co wtedy odpowiadam?

Popatrz na to zdjęcie, to ja, nie zawsze byłem tak wysportowany. To daje im kopa, bo zaczynają rozumieć, że każdy od czegoś zaczyna. I że nie jestem jakimś tam teoretykiem trenowania. A na końcu współpracy sami nie wierzą, że sylwetkowo osiągneli aż tyle.

W swojej pracy kieruję się słowami Jacka Walkiewicza: „Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć”. Zapalać (a nawet odpalać) w Was pasję to moja misja.

Bartosz Tecław

Zobacz sukcesy moich podopiecznych

U Bartka znalazłem się z polecenia, współpracę rozpoczęliśmy jakoś w Marcu/Kwietniu 2022 roku. W ramach współpracy trenowałem 3x tygodniowo (raz sam, 2x z Bartkiem), do tego miałem również dietę rozpisaną na 7 dni.
W trakcie 6 miesięcy współpracy, pomimo tego że udało mi się zrzucić ponad 20 kg wagi (117 do 95), najważniejszym aspektem który uległ zmianie było moje podejście do treningów i jedzenia. Bartek “nauczył” mnie poprawnego odżywiania, pokazał że pomimo jedzenia 2800 kalorii można tracić wagę w zdrowym (i zawrotnym! :-)) tempie. Współpracę z Bartkiem nadal kontynuujemy.
Benek

Ćwiczyłam długi okres czasu z trenerkami zamieszczającymi treningi i wyzwania w internecie. W kwietniu zapragnęłam czegoś więcej. Trafiłam na Bartosza. Kiedy podesłał pierwszy plan treningowy, pomyślałam, że mnie nie docenił. Powiedział: “zaufaj mi”. Zaufałam. Nabrałam pokory. Po 9 tyg ćwiczeń w domu w połączeniu z dietą, bez siłowni, efekty przerosły moje oczekiwania. Mija 5 mc naszej współpracy. Zbliżam się do formy życia i nie planuję na tym poprzestać. Jedzenie obłędnie pyszne, szybkie w przygotowaniu, do wykorzystania także dla innych członków rodziny, co doceniam jako mama dwójki dzieci. Jeśli masz w sobie motywację do działania, trafisz w najlepsze ręce💪👍.

Kasia

Mieszkam w Anglii i współpracuje z Bartkiem online. Ustawił mi treningi i dietę. Zalecił również badania gdzie parametry niektóre były złe. Do diety podszedł bardzo indywidualnie i dopasował wszystko pod moje wyniki badań krwi ( dieta i suplementy). Zalecił również wizytę u lekarza w celu konsultacji. Bartek stawia zdrowie na pierwszym miejscu. A sylwetka ? Jak widać mocno się zmieniła.

Wojtek

Do Bartka trafiłem głównie w celu odzyskania sprawności fizycznej po rekonstrukcji więzadła krzyżowego, niemal zaraz po zabiegu. Przy Bartku bardzo szybko stanąłem na nogi, wypracowaliśmy pełen zakres zgięcia oraz wyprost, odbudowujemy utracona masę mięśniową operowanej nogi, zredukowałem tkankę tłuszczową, znacząco poprawiłem sylwetkę. Widząc aktualną poprawę nie potrafię przestać trenować z Bartkiem w oczekiwaniu na dalsze rezultaty poprawy formy i sylwetki. Jeżeli szukasz trenera, ktory pomoże Ci osiągnąć wyznaczony przez siebie cel, któremu niejednokrotnie będzie bardziej zależało na jego osiągnięciu niż Tobie – to dobrze trafiłeś/aś.

Grzegorz

Trenuje z Bartkiem rok i nie wyobrażam sobie innego trenera, biorąc pod uwagę że było ich wielu. Jest to jedy osoba, dzięki, której widzę realny rezultat. Nie miało to miejsca u innych trenerów. Zaangażowanie, wiara w moje możliwości i ciągła motywacja mnie samej sprawiła że pozbywam się kompleksów i modeluje pięknie swoje ciało. Serdecznie polecam wszystkim treningi u Trenera Bartka i dziękuje za tak ogromne zaangażowanie i zrozumienie moich potrzeb Nie jest łatwo, trener wymagający, jednakże wybitnie kompetentny, który holistycznie podchodzi do opieki nad podopiecznym.

DZIĘKUJĘ

Kasia

Współpracę z Bartkiem rozpoczęłam 1,5 roku temu. Od samego początku złapaliśmy świetny kontakt a profesjonalizm z jakim Bartek podszedł do treningów bardzo mi zaimponował. Bartek do swoich podopiecznych podchodzi indywidualnie. Nigdy nie przypuszczałam, że wytrzymam tyle czasu na diecie. Motywuje mnie do trzymania diety oraz regularnych treningów 3-4 razy w tygodniu, a co najważniejsze dalej mi się to podoba i chce więcej Zdarzają się chwile słabości – jednak Bartek szybko reaguje i kieruje na właściwe tory.
Treningi z Bartkiem dają dużo satysfakcji oraz motywacji do dalszego wysiłku. Zawsze mogę na niego liczyć, odpowie na wszystkie pytania, doradzi, a jednocześnie wie kiedy trzeba podnieść poprzeczkę i wymagać więcej.
Co tu dużo pisać, efekty mówią same za siebie.
Polecam!

Magda

Współpracę z Bartkiem w zakresie treningów personalnych, diety oraz suplementacji rozpocząłem 1,5 roku temu. Bartek jest osobą z pozytywnym nastawieniem która potrafi zmotywować do ciężkiej pracy, pochwalić kiedy jest progres oraz ochrzanić kiedy nie trzymamy się wytycznych. Wielokrotnie udowodnił mi, iż wbrew krążącym opiniom bycie na diecie nie jest problematyczne! Plany dietetyczne układane przez Bartka składają się z prostych do przygotowania, szybkich a co najważniejsze smacznych dań.
Dzięki treningom z Bartkiem udało mi się zrzucić kilka zbędnych kilogramów, stracić kilkanaście centymetrów, poprawić sylwetkę, poprawić technikę ćwiczeń oraz co najważniejsze poprawić swoje samopoczucie! Z antyfana siłowni zostałem osobą która nie wyobraża sobie tygodnia bez treningu na siłowni.
Polecam współpracę z Bartkiem!

Arek

Współpraca z Bartkiem to czysta przyjemność. Mimo wielu trudności spotkanych już na samym początku ( tarczyca, anemia i wiele innych które wyszły z badań krwi) Bartek tak dobrał mi dietę że już po pierwszych dniach czułam znaczną różnicę. Posiłki dobrane tak jak należy, wszystko smacznie (tu również miał zadanie utrudnione bo należę do osób dla których większość produktów jest “niedobra”). Przyszłam tu jako osoba nieśmiała, krytyczna wobec siebie i otyła, co zyskałam? Wiele! Zyskałam ponad 20kg mniej na wadze, znacznie wyższą samoocenę i pewność siebie. Decyzja o współpracy z Bartkiem to najlepsze co mogłam zrobić dla Lepszej siebie! Polecam każdemu, Trener posiada ogromną wiedzę, odpowiadał szczegółowo na wszystkie moje pytania i niejasności (a dużo tego było). Dieta smaczna, treningi również przy pomocy Bartka bo z ebooka. Petarda, 10/10 nic dodać nic ująć.

Karolina

Brałam również udział w projekcie Bartosza. Nauczyłam się odżywiać zdrowo oraz wiem jak poprawnie ćwiczyć w warunkach domowych. Myślałam, że redukcja to odejmowanie kalorii a Bartosz mi właśnie ciągle dodawał. Jak widać schudłam i to bardzo ładnie. Utrzymuje sylwetkę i dalej jestem aktywna fizycznie.
Polecam

Joanna

Próbowałam wielu sposobów na schudnięcie poprzez stosowanie różnych diet, z różnymi skutkami, ale efekt był nikły lub jeśli coś już drgnęło to rezultaty były krótkotrwałe, a nawet raz doprowadziły mnie do sporych problemów zdrowotnych. I tak po wielu latach zmagań trafiłam do Bartka, któremu powiedziałam, że jest moją ostatnią deską ratunku i to był strzał w dziesiątkę rok udało nam się zrzucić 24 kg, poprawić moją sylwetkę, stan zdrowia, odzyskać wigor i pewność siebie. Smaczna, zbilansowana dieta, zmiana nawyków żywieniowych, które zostały ze mną już na zawsze, profesjonalna opieka i rewelacyjne plany treningowe. Plan Bartka, jego wsparcie plus moja ciężka praca i konsekwencja w działaniu doprowadziły do efektów, o których nawet nie marzyłam Więc Drogie Panie/Panowie nie dajcie sobie wmówić, że macie “grube kości” i taka jest po prostu Wasza budowa, bo Bartek pokazał mi, że nawet koło 40-stki można zrobić formę życia Więc jeśli się jeszcze wahacie to nie czekajcie, bo Bartek to najlepszy Trener ever, a do tego super Człowiek, na którego zawsze można liczyć i który jest wielkim wsparciem dla swoich podopiecznych. Dla mnie dzięki niemu niemożliwe stało możliwe za co bardzo dziękuję i zawsze będę polecać.

Paulina

Treningi z Bartkiem zacząłem w październiku zeszłego roku, po “wspólnej” ciąży z żoną i nabraniu kilku dodatkowych kilogramów. Praca zdalna spowodowała u mnie również duże bóle kolan i pleców. Na treningach skupiliśmy się właśnie na wzmocnieniu tych partii mięśni. Bartek dobrał bardzo dobrą i smaczną dietę (chociaż to nie jest dobre słowo). W końcu w makroskładniki miałem wliczoną nawet czekoladę i piwo. W każdym razie udało się osiągnąć wymarzoną sylwetkę, praktycznie wyeliminować bóle pleców i kolan, a przy okazji jeść smacznie i zdrowo oraz zrzucić przy tym 10 kg i 20 cm z brzucha. Zdecydowanie polecam współpracę z Bartkiem

Damian

Jak najbardziej polecam Bartosza. Bardzo serdeczny, zaangażowany trener. Nie stoi w miejscu, mocno stawia na rozwój osobisty w temacie treningu i dietetyki.
Do każdego podchodzi indywidualnie. Martwi się o nasze fit figurki, ale również o zdrowie. Zrzuciłam z Bartkiem wiele kilogramów za co bardzo mu dziękuję.
Zasada jest jedna, słuchać Bartka i nie kombinować.

Ewa

Zapisałam się na projekt grupowy do Bartosza. Zrzuciłam w 10 tygodni sporo bo, aż 8 kilogramów i 10 cm z brzucha. Zmienił mi nawyki żywieniowe na dobre i do tej pory dbam o zdrowie. Polecam wszystkie jego projekty.

Sandra

Trening w domowych warunkach oraz indywidualna dieta pod chorą tarczycę. Jak widać można w domu również zrobić świetną formę. Wystarczy chcieć i nauczyć się mocnej dyscypliny.

Katarzyna

-20kg z wagi i -13cm z pasa w 7 miesięcy, czy może być lepsza rekomendacja? A to wszystko w domowych warunkach! Bartek jest profesjonalistą, podchodzi do każdego problemu indywidualnie, rzetelnie i z pełną uwagą. Dieta jest smaczna i nie jest monotonna.

Prosty przepis na sukces i szybkie efekty:
– Słuchajcie się Bartka,
– Trzymajcie dietę,
– Bierzcie suplementy,
– Trzymajcie grafik ćwiczeń.

Polecam, nie będziesz żałować!

Marcin
Marek

Zrzuciłem -15 kilogramów i 20 centymetrów z brzucha. Dieta dopasowana idealnie pod moją pracę ponieważ pracuje umysłowo i fizycznie. Mimo to dałem radę trenować i trzymać dietę. Polecam bardzo !

Marek

Bartek na dzień dobry zalecił mi badania krwi. Po konsultacji i interpretacji badań stwierdził, że mój organizm jest przemęczony wieczną redukcją. Moja tarczyca i leptyna była w dramatycznej kondycji. Zaproponował mi pierwszą masę mięśniową w moim życiu. Bardzo jej się bałam. Zaufałam i dzięki zwiększeniu kalorii, zrobiłam pierwszą masę. Redukcja po niej była przyjemnością. A efekty sami zobaczcie:)

Kamila

Dzięki Twojej pomocy, motywacji i podejściu do mnie to się udało. Szacun i podziękowania. Kompletna nietolerancja na gluten, a mimo to -9 kg w 50 dni. Wystarczą dobre nawyki i eliminacja tego, co nam szkodzi.

Paweł

Po ciąży zgłosiłam się do Bartka. Opieka nad małym dzieckiem plus dieta i ćwiczenia wydawały mi się niemożliwe. Bartek rozpisał mi indywidualną dietę oraz ćwiczyłam z jego autorskim ebookiem. Potem na bieżąco rozpisywał mi nowe ćwiczenia w warunkach domowych. Jak widać po ciąży też można szybko dojść do siebie. Korekty w diecie też były dużą zaletą współpracy oraz szybkość przygotowywania posiłków. Jak Bartka ładnie poprosisz, to rozpiszę Ci taką dietę;)

Katarzyna

Problemy z tarczycą i insulinodpornością. Przez ten czas ćwiczyłam w domu. Przez ten okres straciłam 18 kg, 20 cm z pasa oraz zdecydowanie lepiej się czuję. Dalej ćwiczę w warunkach domowych:)

Kasia
Współpraca z Barkiem rozpocząłem gdyż nie chciałem tylko zrzucić kilka kilogramów, ale chciałem zmienić podejście do siebie, do stylu życia i do świadomego i mądrego odżywiania się. Dodatkowo w kwestii treningu byłem totalnie zielony. W ciągu 7 miesięcy wspólnych treningów zrzuciłem 25 kg wagi. Bartek do każdego treningu podchodził indywidualnie, biorąc pod uwagę moje dolegliwości z kolanem i plecami.
Aktualnie trenuje z nim dalej, pracujemy nad moją najlepszą życiową formą. Dzięki jego planom treningowym i przygotowanej diecie w każdym tygodniu widzę duże postępy.
Podsumowując. Jeśli szukasz trenera z ogromną wiedzą, pasją i indywidualnym podejściem, który jest szczery i cholernie skuteczny to polecam współpracę z Bartkiem.
Krzysztof

Nie jestem sportsmenką, przez długie lata nie ćwiczyłam i nie dbałam o kondycję fizyczną. Kiedy sięgnęłam już dna, trafiłam z polecenia do Bartka! Jest bardzo profesjonalny w tym, co robi. Wie jak zmotywować tak, że chce się przychodzić na treningi. Trenuje wszystkich, młodych i starszych, kobiety i mężczyzn. A co najważniejsze, robi to z sercem. Bartek jest nie tylko wykwalifikowanym trenerem, profesjonalnym dietetykiem, ale potrafi też bardzo indywidualnie trafić w potrzeby każdego klienta.

Marina

Dzięki Bartkowi znów uwierzyłam w siebie:) Po ciąży nabrałam dużo kilogramów i nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Zgłosiłam się do Bartka, potrzebowałam pomocy i wsparcia. Dzięki jego diecie i ćwiczeniom udało zrzucić się zbędne kilogramy. Jestem mega zadowolona ze współpracy i wszystkim serdecznie polecam tego trenera.

Karolina

Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na współpracę z Bartkiem. Nie minął nawet rok od rozpoczęcia diety i treningów, a ja wyglądam i czuję się najlepiej odkąd pamiętam. Schudłam ponad 15 kg i straciłam prawie 20 cm w talii. Bartek ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, które dają niesamowite efekty. Jego indywidualne podejście, profesjonalizm i cierpliwość sprawiają, że kolejne etapy dążenia do celu stają się łatwiejsze, a nie trudniejsze. Dzięki współpracy z nim osiągniesz swoje cele i nauczysz się je utrzymać poprzez odpowiednie, wypracowane nawyki. Naprawdę polecam!

Małgorzata

Moim celem było postawić siebie na nogi. Najpierw Bartek zalecił mi badania, dzięki czemu wykryliśmy szybko refluks. Szybkie zmiany w diecie zaowocowały dobrymi efektami w samopoczuciu i sylwetce.

Olek

Trening w domowych warunkach ma sens. Zrzucone 7 kg w 8 tygodni ćwiczeń. Świetny wynik w tak krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolona.

PS. Moja pierwsza podopieczna, która zaufała mojemu ebookowi. Gratulacje!

Wioletta

Trafiłem do Bartka zupełnie zielony jeśli chodzi o aspekt siłowni (techniki) oraz rozpisywania diety. Bartek umiejętnie podszedł do moich problemów z plecami i przez pierwsze 4 miesiące treningów skupiliśmy się na ich wzmacnianiu. Zadbał o technikę podczas wykonywania ćwiczeń oraz nauczył mnie jak zaplanować posiłki, by zrzucić zbędne kilogramy. Po 8 miesiącach wspólnych treningów udało zrzucić się 10 kg i zrobić najlepszą formę w moim życiu. Ale najważniejsze, że zaraził mnie swoją pasją do tego sportu i dbania o to co jem. Polecam każdemu takiego trenera:)

Marek

Trenuję głównie sztuki walki, natomiast czułem, że mam niestety duże braki w sile. Bartek ukierunkował trening abym nabrał masy mięśniowej oraz poprawił wyniki siłowe, nie tracąc przy tym na szybkości i gibkości. Wprowadzone zostało również mobility, funkcjonalne ćwiczenia jako dodatek do treningu siłowego.

Adam

Między zdjęciami jest tylko 50 dni różnicy. Bartek od razu dorzucił mi więcej kalorii, zwiększył intensywność treningową i zaproponował podstawową suplementację prozdrowotną. Teraz pracujemy nad budową masy mięśniowej.

Damian

Miałam tylko 90 dni, aby poprawić przed studiami swoją formę oraz samopoczucie. Prowadziłam zeszyt odżywiania, chodziłam 2x na treningi do Bartka plus treningi taneczne. Bartek nauczył mnie jak ćwiczyć oraz jakie żywieniowe błędy popełniałam. Teraz czuję się świetnie.

Redukcja tkanki tłuszczowej w opcji zaawansowanej nie jest już taka prosta. Między zdjęciami tylko -4 kg, ale mnóstwo wyrzeczeń i dyscypliny. Jestem dumny!

Dawid

Zrzuciłam 23 kg współpracując z Bartkiem na treningach personalnych. Diety nie były nudne, a treningi dopasowane pod moje możliwości. Dodatkowo odkryłam w sobie zajawkę na bieganie. Grunt to dobry trener, który nie ogranicza się tylko do treningów siłowych.

Paulina

Przyznam, że diety nie lubię trzymać. Bartek dobrał mi produkty, powiedział jakich zasad żywieniowych mam się trzymać. Uwielbiam ćwiczyć, więc trening to dla mnie przyjemność. Dalej pracuję z Bartkiem nad swoją formą, to świetny trener z dużymi ambicjami.

Artur

Jak widać na wege też idzie zrobić formę. Odpowiednie makroskładniki, produkty, dobrze dobrana suplementacja i spersonalizowany trening. Efekt gwarantowany!

Kamila
Michał przemiana podopiecznych

Niby zleciały tylko 3 kg, ale zgubiłem sporo cm z całego ciała, nie tracąc przy tym dużo masy mięśniowej. Wspomnę, że bardzo często wyjeżdżałem na delegacje. Jak widać dla Bartka to nie problem, ułożył mi wszystko tak, aby podtrzymać efekty.

Michał

Pracujemy 4 miesiące i zrzuciliśmy ze 117 kg na 96 kg. Uważam, że to bardzo dobry wynik. Na początku współpracy zrobiliśmy badania krwi. Dzięki temu Bartosz dobrał mi dietę i suplementację. Trenujemy systematycznie 3 razy w tygodniu. Efekty mamy dalej!

Marek

Z Bartoszem pracuję 3,5 miesiąca konsultując się ONLINE. Pracuję na różne zmiany i dodatkowo mam chorą tarczycę. Udało się pozbyć 10 kg trenując w domowych warunkach. Jestem bardzo zadowolony.

Paweł

Z Bartoszem pracuję 3,5 miesiąca konsultując się ONLINE. Pracuję na różne zmiany i dodatkowo mam chorą tarczycę. Udało się pozbyć 10 kg trenując w domowych warunkach. Jestem bardzo zadowolony.

Podczas pracy poprawiliśmy nie tylko sylwetkę, ale także wyniki badań mojej krwi i samopoczucie.

Łukasz

Startowałem z wagą 114 kg! Obecnie jest mnie mniej o 23 kg i czuję się zupełnie inaczej. Dodatkowo nie głodujemy na diecie, a treningi z Bartkiem bardzo dużo uczą.

Krzysztof

Efekty mojej ciężkiej pracy. Wspomnę dodatkowo, że gram w piłkę nożną, a ćwiczenia siłowe są tylko dodatkiem. Różnica między zdjęciami to 5 tygodni. Grunt to dobrze zbilansowana dieta i doświadczony trener.

Arkadiusz

Moja pierwsza redukcja tkanki tłuszczowej. Efekty widać gołym okiem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Nie wiedziałem, że redukcja będzie przyjemna, a dania bardzo smaczne.

Michał

Wagę zrzucaliśmy małymi krokami, aż doszliśmy do -16 kg. Nie spoczywam na laurach, nadal pracuję nad swoją sylwetką.

Magda

Na pierwszym zdjęciu waga około 108 kg, zdjęcie po 93 kg. Bartek, dzięki!

Wojtek

Współpracowaliśmy przez 5 miesięcy. Dzięki Bartkowi uwierzyłam, że formę można zrobić zawsze, trzeba tylko chcieć.

Katarzyna

6 miesięcy? Ale minęło. Przed nami jeszcze miesiące i jeszcze lepsza metamorfoza. Wielkie dzięki!

Stanisław

Do Bartka trafiłam z polecenia. Pracowaliśmy tylko 3 miesiące, ale udało się zrzucić 11,5 kg. Dodatkowo poprawić mocno kondycję. Na pewno nie wrócę już do złych nawyków. Wielkie dzięki Bartosz!

Ania

Oto moja przemiana: -18,5 kg. Pracuję w Niemczech, a z Bartkiem konsultujemy ONLINE. Dzięki zrzuceniu kilogramów wróciłem do jeszcze lepszej formy niż kiedykolwiek.

Na lewym zdjęciu 80 kg, a na prawym 87 kg. Mimo to, że jestem na masie, utrzymuję tkankę tłuszczową na dobrym poziomie. Dzięki Bartek!

Marcin

Przedstawiam Wam moją 4 miesięczną przemianę. Nadal pracuję nad swoją formą.

Jagoda

Zrzuciłam ponad 5 kg przez 6 miesięcy. Nadal pracuję nad osiągnięciem proporcjonalnej sylwetki. Dodatkowo Bartek ciągle powtarzał, że liczy się jakość uzyskanej sylwetki, a nie ilość zrzuconych kilogramów.

Paulina

Zredukowałam 10% tkanki tłuszczowej. Poprawiło się nie tylko moje samopoczucie, ale również wyniki badań.

Dorota

O ile moja przemiana nie jest spektakularna, o tyle zmieniłam swoje podejście do odżywiania. Nie zwalniam tempa, cisnę dalej.

Aneta

Osiągnęłam więcej niż przypuszczałam. 6 kg i 40 cm mniej. Udało się!

Gosia

Schudłam 4,5 kg, a z obwodów zeszło ponad 40 cm. Nadal pracuję nad swoją sylwetką.

Jola

Schudłam 7 kg przez 3 miesiące. Nadal pracuję nad osiągnięciem upragnionego celu.

Beata

Dziś po raz pierwszy porównałem swoje zdjęcia przed i po. Zrzuciłem 31 kg! To przerosło moje oczekiwania.

Piotr

Zdjęcia przedstawiają moją 4 miesięczną przemianę. Jestem zadowolona.

Marta

Przez prawie rok straciłam 11 kg. Nigdy nie czułam się lepiej.

Malwina

3 miesiące współpracy. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu.

Tomasz

Oto zdjęcia przedstawiające moją przemianę. Efekty widać gołym okiem.

Sebastian

Straciłam 13 kg współpracując z Bartkiem. Kolejny cel to uzyskanie sportowej sylwetki.

Ewa
Pozostańmy w kontakcie
+48 533 102 337

badzpierwszydlasiebie@gmail.com

Pozostańmy w kontakcie
+48 533 102 337

bartoszteclaw@gmail.com

Scroll to Top