Zobacz sukcesy moich podopiecznych

Bartek na dzień dobry zalecił mi badania krwi. Po konsultacji i interpretacji badań stwierdził, że mój organizm jest przemęczony wieczną redukcją. Moja tarczyca i leptyna była w dramatycznej kondycji. Zaproponował mi pierwszą masę mięśniową w moim życiu. Bardzo jej się bałam. Zaufałam i dzięki zwiększeniu kalorii, zrobiłam pierwszą masę. Redukcja po niej była przyjemnością. A efekty sami zobaczcie:)
Kamila
Dzięki Twojej pomocy, motywacji i podejściu do mnie to się udało. Szacun i podziękowania. Kompletna nietolerancja na gluten, a mimo to -9 kg w 50 dni. Wystarczą dobre nawyki i eliminacja tego, co nam szkodzi.
Paweł
Po ciąży zgłosiłam się do Bartka. Opieka nad małym dzieckiem plus dieta i ćwiczenia wydawały mi się niemożliwe. Bartek rozpisał mi indywidualną dietę oraz ćwiczyłam z jego autorskim ebookiem. Potem na bieżąco rozpisywał mi nowe ćwiczenia w warunkach domowych. Jak widać po ciąży też można szybko dojść do siebie. Korekty w diecie też były dużą zaletą współpracy oraz szybkość przygotowywania posiłków. Jak Bartka ładnie poprosisz, to rozpiszę Ci taką dietę;)
Katarzyna
Problemy z tarczycą i insuliodpornością. Przez ten czas ćwiczyłam w domu. Przez ten okres straciłam 18 kg, 20 cm z pasa oraz zdecydowanie lepiej się czuję. Dalej ćwiczę w warunkach domowych:)
Kasia
Poprawa kondycji, lepsze samopoczucie, mniejsze bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. A co najlepsze - stracone 24 kg. Złapałem dodatkowo zajawkę na ćwiczenia. Czuję się świetnie.
Krzysztof
Nie jestem sportsmenką, przez długie lata nie ćwiczyłam i nie dbałam o kondycję fizyczną. Kiedy sięgnęłam już dna, trafiłam z polecenia do Bartka! Jest bardzo profesjonalny w tym, co robi. Wie jak zmotywować tak, że chce się przychodzić na treningi. Trenuje wszystkich, młodych i starszych, kobiety i mężczyzn. A co najważniejsze, robi to z sercem. Bartek jest nie tylko wykwalifikowanym trenerem, profesjonalnym dietetykiem, ale potrafi też bardzo indywidualnie trafić w potrzeby każdego klienta.
Marina
Dzięki Bartkowi znów uwierzyłam w siebie:) Po ciąży nabrałam dużo kilogramów i nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Zgłosiłam się do Bartka, potrzebowałam pomocy i wsparcia. Dzięki jego diecie i ćwiczeniom udało zrzucić się zbędne kilogramy. Jestem mega zadowolona ze współpracy i wszystkim serdecznie polecam tego trenera.
Karolina
Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na współpracę z Bartkiem. Nie minął nawet rok od rozpoczęcia diety i treningów, a ja wyglądam i czuję się najlepiej odkąd pamiętam. Schudłam ponad 15 kg i straciłam prawie 20 cm w talii. Bartek ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie, które dają niesamowite efekty. Jego indywidualne podejście, profesjonalizm i cierpliwość sprawiają, że kolejne etapy dążenia do celu stają się łatwiejsze, a nie trudniejsze. Dzięki współpracy z nim osiągniesz swoje cele i nauczysz się je utrzymać poprzez odpowiednie, wypracowane nawyki. Naprawdę polecam!
Małgorzata
Moim celem było postawić siebie na nogi. Najpierw Bartek zalecił mi badania, dzięki czemu wykryliśmy szybko refluks. Szybkie zmiany w diecie zaowocowały dobrymi efektami w samopoczuciu i sylwetce.
Olek
Trening w domowych warunkach ma sens. Zrzucone 7 kg w 8 tygodni ćwiczeń. Świetny wynik w tak krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolona. PS. Moja pierwsza podopieczna, która zaufała mojemu ebookowi. Gratulacje!
Wioletta
Trafiłem do Bartka zupełnie zielony jeśli chodzi o aspekt siłowni (techniki) oraz rozpisywania diety. Bartek umiejętnie podszedł do moich problemów z plecami i przez pierwsze 4 miesiące treningów skupiliśmy się na ich wzmacnianiu. Zadbał o technikę podczas wykonywania ćwiczeń oraz nauczył mnie jak zaplanować posiłki, by zrzucić zbędne kilogramy. Po 8 miesiącach wspólnych treningów udało zrzucić się 10 kg i zrobić najlepszą formę w moim życiu. Ale najważniejsze, że zaraził mnie swoją pasją do tego sportu i dbania o to co jem. Polecam każdemu takiego trenera:)
Marek
Trenuję głównie sztuki walki, natomiast czułem, że mam niestety duże braki w sile. Bartek ukierunkował trening abym nabrał masy mięśniowej oraz poprawił wyniki siłowe, nie tracąc przy tym na szybkości i gibkości. Wprowadzone zostało również mobility, funkcjonalne ćwiczenia jako dodatek do treningu siłowego.
Adam
Między zdjęciami jest tylko 50 dni różnicy. Bartek od razu dorzucił mi więcej kalorii, zwiększył intensywność treningową i zaproponował podstawową suplementację prozdrowotną. Teraz pracujemy nad budową masy mięśniowej.
Damian
Miałam tylko 90 dni, aby poprawić przed studiami swoją formę oraz samopoczucie. Prowadziłam zeszyt odżywiania, chodziłam 2x na treningi do Bartka plus treningi taneczne. Bartek nauczył mnie jak ćwiczyć oraz jakie żywieniowe błędy popełniałam. Teraz czuję się świetnie.
Redukcja tkanki tłuszczowej w opcji zaawansowanej nie jest już taka prosta. Między zdjęciami tylko -4 kg, ale mnóstwo wyrzeczeń i dyscypliny. Jestem dumny!
Dawid
Zrzuciłam 23 kg współpracując z Bartkiem na treningach personalnych. Diety nie były nudne, a treningi dopasowane pod moje możliwości. Dodatkowo odkryłam w sobie zajawkę na bieganie. Grunt to dobry trener, który nie ogranicza się tylko do treningów siłowych.
Paulina
Przyznam, że diety nie lubię trzymać. Bartek dobrał mi produkty, powiedział jakich zasad żywieniowych mam się trzymać. Uwielbiam ćwiczyć, więc trening to dla mnie przyjemność. Dalej pracuję z Bartkiem nad swoją formą, to świetny trener z dużymi ambicjami.
Artur
Jak widać na wege też idzie zrobić formę. Odpowiednie makroskładniki, produkty, dobrze dobrana suplementacja i spersonalizowany trening. Efekt gwarantowany!
Kamila
Niby zleciały tylko 3 kg, ale zgubiłem sporo cm z całego ciała, nie tracąc przy tym dużo masy mięśniowej. Wspomnę, że bardzo często wyjeżdżałem na delegacje. Jak widać dla Bartka to nie problem, ułożył mi wszystko tak, aby podtrzymać efekty.
Michał
Pracujemy 4 miesiące i zrzuciliśmy ze 117 kg na 96 kg. Uważam, że to bardzo dobry wynik. Na początku współpracy zrobiliśmy badania krwi. Dzięki temu Bartosz dobrał mi dietę i suplementację. Trenujemy systematycznie 3 razy w tygodniu. Efekty mamy dalej!
Marek
Z Bartoszem pracuję 3,5 miesiąca konsultując się ONLINE. Pracuję na różne zmiany i dodatkowo mam chorą tarczycę. Udało się pozbyć 10 kg trenując w domowych warunkach. Jestem bardzo zadowolony.
Paweł
Cztery miesiące zaawansowanej redukcji pod okiem Bartka. Efekt to - 12 kg i -15 w pasie. Szkoda, że kontuzja nadgarstka mocno nam przeszkadzała. Mimo wszystko daliśmy radę. Na wakację pojechałem z mega formą.
Podczas pracy poprawiliśmy nie tylko sylwetkę, ale także wyniki badań mojej krwi i samopoczucie.
Łukasz
Startowałem z wagą 114 kg! Obecnie jest mnie mniej o 23 kg i czuję się zupełnie inaczej. Dodatkowo nie głodujemy na diecie, a treningi z Bartkiem bardzo dużo uczą.
Krzysztof
Jako trener chcę dawać przykład swoim podopiecznym, że możesz wszystko. Nie zrzucaj winy na genetykę i inne czynniki. Zapraszam Ciebie do współpracy.
Bartosz Tecław
Różnica między zdjęciami to 6 miesięcy. W tym czasie moja sylwetka nabrała kształtów, a kondycja polepszyła się diametralnie. Dalej współpracuję z Bartoszem, ponieważ praca z nim i kontakt są na dobrym poziomie.
Kazik
Efekty mojej ciężkiej pracy. Wspomnę dodatkowo, że gram w piłkę nożną, a ćwiczenia siłowe są tylko dodatkiem. Różnica między zdjęciami to 5 tygodni. Grunt to dobrze zbilansowana dieta i doświadczony trener.
Arkadiusz
Moja pierwsza redukcja tkanki tłuszczowej. Efekty widać gołym okiem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Nie wiedziałem, że redukcja będzie przyjemna, a dania bardzo smaczne.
Michał
Wagę zrzucaliśmy małymi krokami, aż doszliśmy do -16 kg. Nie spoczywam na laurach, nadal pracuję nad swoją sylwetką.
Magda
Na pierwszym zdjęciu waga około 108 kg, zdjęcie po 93 kg. Bartek, dzięki!
Wojtek
Współpracowaliśmy przez 5 miesięcy. Dzięki Bartkowi uwierzyłam, że formę można zrobić zawsze, trzeba tylko chcieć.
Katarzyna
6 miesięcy? Ale minęło. Przed nami jeszcze miesiące i jeszcze lepsza metamorfoza. Wielkie dzięki!
Stanisław
Do Bartka trafiłam z polecenia. Pracowaliśmy tylko 3 miesiące, ale udało się zrzucić 11,5 kg. Dodatkowo poprawić mocno kondycję. Na pewno nie wrócę już do złych nawyków. Wielkie dzięki Bartosz!
Ania
Oto moja przemiana: -18,5 kg. Pracuję w Niemczech, a z Bartkiem konsultujemy ONLINE. Dzięki zrzuceniu kilogramów wróciłem do jeszcze lepszej formy niż kiedykolwiek.
Na lewym zdjęciu 80 kg, a na prawym 87 kg. Mimo to, że jestem na masie, utrzymuję tkankę tłuszczową na dobrym poziomie. Dzięki Bartek!
Marcin
Przedstawiam Wam moją 4 miesięczną przemianę. Nadal pracuję nad swoją formą.
Jagoda
Zrzuciłam ponad 5 kg przez 6 miesięcy. Nadal pracuję nad osiągnięciem proporcjonalnej sylwetki. Dodatkowo Bartek ciągle powtarzał, że liczy się jakość uzyskanej sylwetki, a nie ilość zrzuconych kilogramów.
Paulina
Zredukowałam 10% tkanki tłuszczowej. Poprawiło się nie tylko moje samopoczucie, ale również wyniki badań.
Dorota
O ile moja przemiana nie jest spektakularna, o tyle zmieniłam swoje podejście do odżywiania. Nie zwalniam tempa, cisnę dalej.
Aneta
Osiągnęłam więcej niż przypuszczałam. 6 kg i 40 cm mniej. Udało się!
Gosia
Schudłam 4,5 kg, a z obwodów zeszło ponad 40 cm. Nadal pracuję nad swoją sylwetką.
Jola
Schudłam 7 kg przez 3 miesiące. Nadal pracuję nad osiągnięciem upragnionego celu.
Beata
Dziś po raz pierwszy porównałem swoje zdjęcia przed i po. Zrzuciłem 31 kg! To przerosło moje oczekiwania.
Piotr
Zdjęcia przedstawiają moją 4 miesięczną przemianę. Jestem zadowolona.
Marta
Przez prawie rok straciłam 11 kg. Nigdy nie czułam się lepiej.
Malwina
3 miesiące współpracy. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu.
Tomasz
Oto zdjęcia przedstawiające moją przemianę. Efekty widać gołym okiem.
Sebastian
Straciłam 13 kg współpracując z Bartkiem. Kolejny cel to uzyskanie sportowej sylwetki.
Ewa
Oto efekty mojej pracy i sumiennie wykonywanych ćwiczeń. Dziękuję Bartoszowi za motywację.
Marta
Pozostańmy w kontakcie
+48 533 102 337

bartoszteclaw@gmail.com