Mentoring

Nie masz już ani siły ani motywacji do walki z koszmarnymi objawami zaburzonej pracy tarczycy, insulinoopornością i rozchwianą gospodarką hormonalną? Dzięki temu 5-miesięcznemu mentoringowi przestaniesz szarpać się sama ze sobą, a zaczniesz wchodzić w dzień z energią.

Od lat bez większych efektów próbujesz odzyskać zdrowie i emocjonalną stabilność.

Marzysz o tym, by mieć szczupłą, wysportowaną sylwetkę, ale zewsząd słyszysz te bzdurne opinie, że przy zaburzonej tarczycy to niemożliwe.

No i chcesz żeby nikt nie nazywał Cię już hipochondryczką.

Ten autorski program jest właśnie dla takich kobiet ja Ty, które boleśnie odczuwają skutki:

i wreszcie chcą być pierwsze dla siebie.

W przeciwieństwie do standardowego podejścia ten mentoring składa się z 5 modułów i trwa aż 5 miesięcy. A to dlatego, że zanim opanujesz męczące Cię objawy, musisz przejść przez początkową fazę przystosowania organizmu do nowych nawyków żywieniowych i stylu życia.

Ten program rozwiązuje odwieczny problem spadku motywacji wraz z upływem czasu. A do tego pilnuje Twoich postępów. Wszystko po to, by dać Ci jak najmniej wymówek do rezygnacji z działania z powodu dyskomfortu i kurczowego trzymania się jedynie syntetycznych hormonów.

Chcesz wiedzieć, jak to dokładnie działa?

Umów się już teraz na niezobowiązującą 20-minutową rozmowę.

Wierz lub nie, ale leki tak naprawdę nie leczą, a jedynie łagodzą objawy, które masz.

To dlatego wciąż bywasz zmęczona, przygnębiona, senna, a masa ciała, skóra, włosy i paznokcie są nadal nie takie, jak powinny.

5-miesięczny mentoring może zahamować wiele z Twoich objawów.

Co dokładnie Ci da w zależności od indywidualnej sytuacji?

Nauczysz się, co i jak jeść, żeby poprawić wyniki badań, czuć się lepiej i nie zaostrzać przebiegu/nie nasilać rozwoju choroby. Dzięki temu wróci Ci energia, pewność siebie i chęć do życia

Odpowiednią dietą uregulujesz gospodarkę hormonalną. Ustaną obfite lub skąpe krwawienia, a Twój cykl miesiączkowy wróci do normy (jest on odbiciem sposobu odżywiania poprzedniego miesiąca). Wreszcie skończy się emocjonalna huśtawka zagłuszana antydepresantami, także po ciąży.

Nauczysz się trenować z głową. Jeśli siłownia to nie Twój klimat, to śmiało możesz ćwiczyć też w domowych warunkach. Nie bój się, nie stracisz fortuny na sprzęt, bo do treningu będą Ci potrzebne jedynie gumy oporowe, minibandy, dyski poślizgowe i Twój własny ciężar ciała. A to oznacza, że przestaniesz się wstydzić swojej wagi i sylwetki, a przez to zamykać w domu.

Poznasz ABC suplementacji. Twoja skóra będzie w lepszej kondycji, włosy przestaną wypadać garściami, a paznokcie rozdwajać się na potęgę. Znów poczujesz się dobrze w swojej skórze.

Wyrównasz gospodarkę hormonalną, której rozchwianie prowadzi czasem do problemów z bolesnym wypróżnianiem.

Zmniejszą się Twoje problemy z niskim libido, a szanse na zajście w ciążę wzrosną. Raz na zawsze zakopiesz to krępujące poczucie wstydu.

Nauczysz się, radzić sobie z przedwczesną menopauzą. Dzięki temu odzyskasz kontrolę nad swoim życiem.

Jak mogę dawać takie gwarancje? Odpowiedź jest prosta.

Widzisz mój program mentoringowy wręcz zmusza Cię do dyscypliny.

Gdy Ty zaczynasz się łamać, znajdujesz wsparcie we mnie i innych uczestniczkach.

Skorzystaj z kalendarza zapisu i dołącz już teraz.

Zobacz efekty uczestniczek Mentoringu

Pozostańmy w kontakcie

badzpierwszydlasiebie@gmail.com

Scroll to Top